Contact

Meer informatie

Wilt u meer informatie of heeft u vragen op het gebied van onderwijs, onderzoek en bij- en nascholing, dan kunt u contact opnemen met Medical School Twente.
 

Algemeen

Mw. M. Casteleijn (Marijke)
Secretariaat 
Telefoon (053) 487 22 41
E-mail m.casteleyn-koch@mst.nl
 

Bij- en nascholing

Mw. C. Belt (Cissy)
Medewerker bij- en nascholing
Telefoon 06-21708516
E-mail c.belt@mst.nl
 

Bureau Co-assistenten

Mw. H. Labots (Henny)
Assistent affiliatiecoƶrdinator
Telefoon (053) 487 30 31
E-mail h.labots@mst.nl
 

Bureau AIOS

Mw. E. Soer (Evelyn)
Secretaresse
Telefoon 06-27205422
E-mail e.soer@mst.nl
 

Verpleegkundige opleidingen

Mw. S. Wuite (Sandra)
Secretaresse
Telefoon 06-21701711
E-mail s.wuite@mst.nl
 

ITWO (Wetenschappelijk onderzoek)

Mw. M. Kientz (Miranda)
Secretaresse
Telefoon (053) 487 20 25
E-mail m.kientz@mst.nl
 

METC (Wetenschappelijk onderzoek)

Mw. W. Hoen (Wilma)
Secretaresse
Telefoon (053) 487 30 11
E-mail w.hoen@mst.nl