Medical School Twente

Wilt u meer informatie of heeft u vragen op het gebied van onderwijs, onderzoek en bij- en nascholing, dan kunt u contact opnemen met Medical School Twente.

Algemeen

Mw. M. Casteleijn (Marijke)
Secretariaat
Telefoon (053) 487 22 41
E-mail m.casteleyn-koch@mst.nl

Bij- en nascholing

Mw. C. Belt (Cissy)
Medewerker bij- en nascholing
Telefoon 06-21708516
E-mail c.belt@mst.nl

Bureau Co-assistenten

Mw. H. Labots (Henny)
Assistent affiliatiecoördinator
Telefoon (053) 487 30 31
E-mail h.labots@mst.nl

Bureau A(N)IOS

Mw. B. GrooteHaar-Landewe (Bernadette)
Telefoon 06-27205422
E-mail b.grootehaar-landewe@mst.nl

Verpleegkundige opleidingen

Mw. C. Voorveld-Philippo
Coördinator verpleegkundige opleidingen
Telefoon 06-31675761
E-mail c.voorveld-philippo@mst.nl

ITWO (Wetenschappelijk onderzoek)

Mw. M. Kientz (Miranda)
Secretaresse
Telefoon (053) 487 20 25
E-mail m.kientz@mst.nl

METC (Wetenschappelijk onderzoek)

Mw. W. Hoen (Wilma)
Secretaresse
Telefoon (053) 487 30 11
E-mail w.hoen@mst.nl

Begin met typen om te zoeken..

Zoeken
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
Pagina