Willy Heinhuis (70) voelde ineens pijn in zijn zij en dacht dat hij nierstenen had. Na een echo bleek hij een aneurysma te hebben. Er werd een operatie gepland die maximaal 6 weken later zou plaatsvinden. Echter krijg Willy na 2 weken ontzettende buikpijn. Na een scan te hebben gemaakt, werd hij direct geopereerd.

Willy verbaasde zich erover dat hij na slechts één dag na de aneurysma operatie in het ziekenhuis ontslagen werd. Na 6 weken sportte hij alweer, iets dat hij 2 keer per week doet. Op advies van zijn longarts heeft Willy zijn leefstijl aangepast. Hij sport vaak en snackt minder. Hierdoor is hij tientallen kilo’s afgevallen.

Willy kijkt positief naar de toekomst en leeft zijn leven zoals voorheen.

Lees meer patiëntverhalen

Op donderdag 19 maart werd Bas (43) door zijn vrouw bij het ziekenhuis in Eindhoven afgezet. Hij was ontzettend benauwd en kreeg antibiotica, maar dat hielp niet. Hij werd direct op de corona afdeling geplaatst.
Harry Mooij
Harry kwam in MST vanwege prostaatklachten. Hij werd aan zijn prostaat geopereerd, maar na de operatie werd ook een afwijking aan Harry's hart geconstateerd.
Stephan Veenstra
Last hebben van buikpijn en binnen een uur op de operatietafel liggen. Stephan Veenstra (53) kan erover meepraten. Met een acute galblaasontsteking werd hij vorig jaar opgenomen in Medisch Spectrum Twente. “Als Enschedeër ben ik trots op dit ziekenhuis.”
Waar bent u naar op zoek?